MÖBLER / Bord / Skrivbord 5784652
nr 578 4652
Skrivbord
Mahogny, Design Josef Frank, längd: 178, djup: 71, höjd: 72 (fanerskador)
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 20 april 2009
20/4 10:27:04